Zadora -

GARBARNIA ZADORA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ ROZPOCZĘŁA W 1989 ROKU.
1618492_794888020526531_1909489890_nNaszym głównym celem było jak najbardziej optymalne wykorzystanie potencjału rynku. Dalekosiężna polityka inwestycyjna pozwoliła nam być w miejscu, w którym dziś jesteśmy. Nasz upór i ciężka praca sprawiły, że mogliśmy znaleźć się w czołówce liderów branży skórzanej w Polsce. Zapraszamy  do odwiedzania naszych stron: www.zadora-lakiery.pl   oraz    www.zadora-perforacja.pl                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

 

Nasza misja

Już na początku działalności priorytetami stały się dla nas: dbałość o relacje z Klientami oraz dobra atmosfera panująca w firmie, ale przede wszystkim zależało nam na zapewnieniu w pełni profesjonalnych usług i najwyższej jakości towarów. Wyróżnia nas otwartość na kontakty handlowe z innymi producentami skór oraz firmami chemicznymi, zarówno w kwestii najnowszych technologii, jak również tych związanych z marketingiem i zarządzaniem.

Staramy się przez cały czas rozwijać, tak aby oczekiwania rynku niebyły w stanie nas zaskoczyć. Wzbogacamy nasz park maszynowy, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do oferty wyjątkową usługę opartą na technologii lakierowania skór (szczegóły na www.zadora-lakiery.pl).

Wyrażamy szczerą nadzieję, że dzięki naszej dostępności, pasji i potencjale produkcyjnym oraz technologicznym współpraca z nami będzie dla Państwa przyjemnością. Skóry produkowane przez garbarnię Zadora to wyroby najwyższej jakości. Naszą renomę budowaliśmy przez lata, bazując na zaopatrywaniu w skóry licowe o charakterystycznej elastyczności, wytrzymałości i kolorystyce najbardziej wymagających Klientów. Współpraca utrzymywana ze sprawdzonymi, najlepszymi dostawcami wybarwień i chemii garbarskiej w nano technologiach sprawiła, że jesteśmy w stanie oferować skóry licowe i dwoiny w najlepszej relacji jakościowo – cenowej. Produkowany przez nas asortyment skierowany jest do producentów obuwia oraz odzieży i galanterii skórzanej. Składowymi naszego sukcesu i najwyższego standardu oferowanych wyrobów są: nowoczesny, nieustannie wzbogacany park maszynowy, długoletnie doświadczenie naszego zespołu,stałe wdrażanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie chemii garbarskiej,monitorowanie rynku skórzanego na całym świecie oraz obserwacja trendów panujących w branży modowej.

Garbarnia posiada certyfikaty:

 

        

Wet blue

Skóry sprzedajemy w standardach wagowych od 25 kg do 40 kg w przedziałach co 3 kg partia namokowa. Od moczenia aż do garbowania stosujemy środki renomowanych firm.

Garbnik mineralny chromal o zasodowosci 33 stopnie SH. Skóry gotowe do obrotu po wyżęciu i ustaleniu metrażu.

4

Wet-blue charakteryzuje się czystym gładkimi licem.
Selekcja:
60% I i II gatunek
30% III gatunku
10% IV gatunku

 

Grubość:
Jałówka/Krowy 3,5-4mm
Byki powyżej 4,5-6mm

Sprzedaż na paletach skóry składane na połówki według lini grzbietowej. Skóry są zabezpieczone środkami bakterio statycznymi i grzybobójczymi

Odbiór skór na koszt zamawiającego w magazynie producenta. Technologia produkcji WET-BLUE przewiduje przeznaczenie skór na produkcje obuwia.

Przewidywane jest na zamówienie przygotowanie WET-BLUE na odzież i skóry meblowe oraz tapicerkę samochodową.

Oferujemy skóry

 

obuwnicze

 

Obuwnicze.

 

filowane

 

Foliowane, wykonujemy także usługę na skórach nam powierzonych.

 

paski

 

Na paski i uprzęże.

 

rekaw

 

Na rękawiczki.

 

kaletn

 

Kaletnicze.

 

wyt

 

Tłoczenia, wykonujemy również usługę na skórach nam powierzonych.

 

lak 

 Lakiery (zobacz więcej….)

BOGACTWO FAKTUR I KOLORÓW, Stale powiększamy naszą ofertę

 

ddddd